Autronic Ubrus s půvabným motivem pivoněk – UBR071-3

Ubrus s něžným motivem pivoněk UBR071-3 oživí váš jídelní stůl i celou místnost. Tento ubrus je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí přidat do prostoru něco svěžího a romantického.

Rozměr 80×80 cm

Tento ubrus má ideální velikost pro menší jídelní stoly. Všímáte si někdy, že když na stůl položíte ubrus, okamžitě vypadá elegantněji a útulněji? Autronic Ubrus s motivem pivoněk vám přinese nejen krásný estetický zážitek, ale také ochrání váš stůl před poškrábáním a skvrnami.

Materiál 100 % polyester

Ubrus je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný proti odbarvení i vlhkosti. Díky tomu se nebudete muset bát, že váš nový ubrus ztratí své krásné barvy nebo bude neštěstím v případě, že se na něj něco vylije. Polyester je také velmi odolný materiál, který lze snadno udržovat v čistotě.

Praní na 30°C

Pokud se na ubrus něco zachytí, stačí jej jednoduše vyprat v pračce na 30 stupňů. V případě potřeby lze ubrus i žehlit, aniž by barvy ztratily svou intenzitu.

Ubrus s motivem pivoněk – skvělá volba pro každou příležitost

Autronic Ubrus s motivem pivoněk se skvěle hodí pro všechny příležitosti – pro romantickou večeři ve dvou, rodinné oslavy nebo návštěvu od přátel. Je to skvělý způsob, jak udělat svůj interiér více osobitým a přátelským. Navíc, tento ubrus lze snadno kombinovat s jinými doplňky, jako jsou ubrusové kroužky nebo květinové dekorace.

Autronic Ubrus s motivem pivoněk

Pokud hledáte něco, co by oživilo váš jídelní prostor a udělalo z něj útulný a harmonický prostor, pak Autronic Ubrus s motivem pivoněk je skvělou volbou. Rozměr 80×80 cm a materiál 100 % polyester zaručují nejen krásný vzhled, ale také snadnou údržbu.

Objednejte si tento ubrus ještě dnes a přidejte do svého domova půvab a romantiku!