Berceste zlatá – luxusní kousek do vašeho interiéru od ASIR Lustr

Lustr BERCESTE je jedním z nejkrásnějších modelů z produkce značky ASIR Lustr. Jeho design potvrzuje industriální styl, který je v tomto případě zjemněn zlatou povrchovou úpravou celé osvětlovací jednotky.

Ať už v jídelně, kuchyni, nebo v obývacím pokoji, všude tam může být lustr funkční ozdobou. Jeho zlatá barva dokáže dokonale dotvořit atmosféru v místnosti a přidat jí svéráz.

 
Lustr BERCESTE zlata
 

Vlastnosti lustru BERCESTE

Tělo lustru i stínítka jsou vyrobeny z kovu se zlatou povrchovou úpravou. Rozměry lustru jsou 32 x 32 cm a výška dosahuje 66 cm. Kabel je dlouhý 90 cm a lustr disponuje objímkou typu E27 s maximálním výkonem 40 W.

 

Lustr BERCESTE je nadčasovým kouskem, který se bude hodit do téměř každého interiéru. Jeho zlato-metalická barva přidá do místnosti nádech elegance a luxusu. Pokud hledáte kvalitní a stylovou osvětlovací soupravu do vašeho domova, můžete s klidem vsadit právě na tento model od značky ASIR Lustr.

Pokud vás zaujal lustr BERCESTE a rádi byste si ho pořídili, můžete ho zakoupit na stránkách https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/asir-lustr-berceste-zlata-17.