Cm


Specifikace produktu: Dekorativní koš MERIDA

Materiál: železný drát

MERIDA je úžasný dekorativní koš na ovoce, který je vyroben z kvalitního materiálu – železného drátu. Díky zvolenému materiálu je koš velice pevný a odolný, a tak vám bude dlouho sloužit.

Barva: růžové zlato

Růžové zlato je krásná barva, která dodá každému interiéru něžný a romantický nádech. Tento koš v této barvě bude skvěle vypadat na každé kuchyňské lince a jistě přiláká pozornost vašich hostů.

Značka: Homede

Koš MERIDA pochází od renomované značky Homede, která je známá svojí kvalitní prací s materiály a skvělými designy. Právě proto se nemusíte bát, že by koš nevyhovoval vašim požadavkům.

Rozměry: Šířka: 22 cm Výška: 10 cm

Koš MERIDA má důležité rozměry, které jsou Šířka: 22 cm a Výška: 10 cm. Tyto rozměry zaručí, že do koše vložíte dostatek ovoce, které bude krásně uspořádáno a připraveno na podávání.

Nakupujte s námi na https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/homede-dekorativni-kos-merida-ruzovy-velikost-22m10, kde si můžete prohlédnout tenhle i další výrobky ze série Merida. Srovnejte ceny a najděte tu nejlepší nabídku na dekorativní koš MERIDA!

dekorativni-kos-merida

Pokud hledáte hezký, funkční a kvalitní koš na ovoce, tak je koš MERIDA značky Homede tím správným výběrem. Rozhodněte se pro tento krásný koš a dodáte své kuchyni ten správný „šmrnc“.