Dotykový odpadkový koš Simplehuman – styl a funkčnost v jednom!

Dotykový odpadkový koš Simplehuman je vysoce kvalitním produktem od společnosti Simplehuman. Tento koš je vybaven objemem třicet litrů a díky svému tvaru se dá umístit prakticky kamkoliv. Ocelový povrch koše se velmi snadno udržuje a svým vzhledem je nadčasový.

V přední části koše se nachází dotykové madlo, které umožňuje otevření koše pouze lehkým stiskem ruky, loktem či nohou (pro více informací klikněte na tento odkaz: skvělý nábytek). Víko koše má tlumiče a pružiny, které jsou zárukou, že na koši perfektně sedí. Víko koše zůstane otevřené tak dlouho, jak budete chtít. Oceníte to hlavně při vaření, kdy potřebujete několikrát za sebou odhodit zbytky jídla či jiné odpadky.

Povrch koše má navíc speciální úpravu, která zabraňuje, aby na koši ulpívaly otisky prstů a nečistoty. Víko se otevírá díky důmyslnému systému tak, že nenaráží do zdi. Po otevření nabízí velký otvor pro vhození odpadků.

Výhody a funkce

  • Snadné ovládání: Koš se otevře lehkým stiskem ruky, loktem či nohou.
  • Kvalitní materiály: Simplehuman používá špičkové materiály a inovativní výrobní postupy.
  • 10 let záruka: Pro tento model koše nabízí Simplehuman záruku 10 let.
  • Speciální úprava povrchu: Zabraňuje, aby na koši ulpívaly otisky prstů a nečistoty.
  • Pro snadnou manipulaci: Víko koše lze snadno sejmout a nasadit zpět. Vnitřní nádobu koše lze vytáhnout nebo ji nechat v nakloněné poloze.

Pro ještě snadnější manipulaci s odpadky lze víko koše snadno sejmout a nasadit zpět. Vnitřní nádobu koše lze vytáhnout, nebo ji nechat v nakloněné poloze. Snáze tak vyměníte sáček či manipulujete s odpadky. Na spodní části má nylonové disky, díky kterým snadno klouže pro rovné podlahy. Koš je navíc poměrně úzký, takže se vejde téměř kamkoliv.

Odpadkové pytle Simplehuman

Simplehuman vyrábí vlastní odpadkové pytle a vyznačují se vysokou pevností a snadným vyndáváním z koše. Pokud hledáte sáčky, které přesně padnou do tohoto koše, najdete je pod písmenkem H