Dubový rozkládací jídelní stůl Kave Home Briva 180/230 x 90 cm – krása a praktičnost v jednom

Rozkládací jídelní stůl Briva zaujme svým masivním vzhledem. Deska stolu je vyrobena z masivního dubového dřeva v přírodním odstínu a je doplněna robustní podnoží ze stejného materiálu i dekoru a jako celek působí jednotným a přirozeným vzhledem.

Příjemným bonusem je možnost stůl rozložit na šířku až 280 cm, díky čemuž pohodlně pohostíte i více hostů najednou. Jídelní stůl Briva bude stylovým místem pro příjemný čas s rodinou a návštěvou u společného stolování a hodí do moderně zařízených místností s rustikálními či masivními prvky.

Budete se cítit příjemně během společného stolování

Proč si neudělat radost nádherným dřevěným jídelním stolem? Jídelní stůl Briva je dokonalým řešením pro všechny, kteří chtějí doma mít nejen praktický, ale také krásně vypadající nábytek. Stůl je perfektní volbou pro ty, kteří rádi přijímají hosty a chtějí jim poskytnout dostatek prostoru během společného stolování.

Dubový rozkládací jídelní stůl Kave Home Briva 180/230 x 90 cm

Vyrobena z kvalitního dubového dřeva

Jídelní stůl Briva je vyroben z kvalitního dubového dřeva, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení a poškození. Dubové dřevo je pro své vlastnosti jako pevnost, tvrdost a snadnou opracovatelnost ideální materiál pro výrobu kusů nábytku s vysokou kvalitou.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Závěr: Rozkládací jídelní stůl Briva – krása a praktičnost v jednom

Dubový rozkládací jídelní stůl Kave Home Briva 180/230 x 90 cm je ideálním nákupem pro všechny, kteří hledají kvalitní, trvanlivý a stylový nábytek pro svou jídelnu nebo obývací pokoj. Nenechte si ujít pohodlné a nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli u společného stolování na tomto úchvatném jídelním stole.

Objednat rozkládací jídelní stůl Briva na Naradi-cz.cz