Fissler pánev na smažení: dokonalá volba pro přípravu pokrmů o celkovém rozměru 28 cm


O pánci Fissler na smažení

Fissler pánev na smažení je jedním z nejlepších produktů na trhu pro přípravu pokrmů o celkovém rozměru 28 cm. Díky své vysoké kvalitě a odolnosti se jedná o volbu pro ty, kteří chtějí mít v kuchyni co nejlepší náčiní pro přípravu chutných jídel.

Proč je pánev vhodná pro indukční vařiče?

Pánev na smažení 28 cm je vyrobena z kvalitního materiálu a disponuje vysokou indukční bází, díky čemuž je ideální pro použití s indukčními vařiči. Díky této bázi se teplo rovnoměrně rozprostře do celé plochy a jídlo se bude smažit rychle a dokonale.

Co je dobře vědět o této pánvi?

28 cm Fissler pánev na smažení je také vybavena speciální technologií CENIT, která zajišťuje extra silnou vrstvu ochrany proti opotřebení a zvyšuje její odolnost proti poškrábání a ostatním mechanickým vlivům.

Další výhodou této pánevní je její vysoká odolnost proti připečení, díky čemuž se snadno čistí. Můžete ji používat pro smažení, pečení, opékání a další druhy přípravy pokrmů.

Fissler pánev na smažení

Kde koupit pánev Fissler na smažení?

Pánev Fissler na smažení 28 cm můžete zakoupit na internetových stránkách firmy Nábytek pro život, která nabízí široký výběr kvalitního nábytku a kuchyňského vybavení. Zde je přímý odkaz na stránku s touto páneví: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/fissler-panev-na-smazeni-28-cm-3