Komfortní sedací souprava Falco Karel UNI 10 Inari 23/Sawana 16 pro dokonalý relax

Falco Karel UNI 10 Inari 23/Sawana 16 je moderní sedací souprava s nádechem elegance. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji podle potřeby přizpůsobíte.

Pohodlí při sezení

Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou a velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné, takže si je můžete přizpůsobit svým potřebám. Tyto prvky jsou pevně zakotveny v konstrukci sedací soupravy, což zaručuje trvanlivost a stabilitu. Díky tomu bude Vaše sezení na sedací soupravě Falco Karel UNI 10 Inari 23/Sawana 16 stále příjemné a pohodlné.

Praktickost

Praktickou stránkou sedací soupravy je úložný prostor a možnost rozložení k občasnému přespání Vaší návštěvy. Tyto prvky jsou umístěny pod sedáky, takže zůstanou při sezení skryté a nepotřebné věci se mohou snadno schovat. Rozložení sedadla je snadné a rychlé a Vaše návštěva si uvodí dobrý spánek.

Videoprezentace na Youtube

Pokud se chcete přesvědčit o výhodách této sedací soupravy, můžete si zhlédnout videoprezentaci na našem Youtube kanále. Stačí kliknout sem.

Další vybavení sedací soupravy

V ceně sedací soupravy jsou 4 velké opěrné polštáře a dva malé dekorační polštářky. Tyto polštáře jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, mají hezký design a perfektně se hodí k samotnému nábytku. Naše sedací soupravy nejsou jen praktické, ale také krásné.

Potahové látky

Sedací souprava bude dodána v potahové látce, která je vyobrazená na fotografii. Pokud byste si přáli jinou barvu nebo potahovou látku, je to samozřejmě možné. Veškeré informace o výměně látek najdete na našich stránkách.

Závěr

Sedací souprava Falco Karel UNI 10 Inari 23/Sawana 16 je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí spojit moderní design, kvalitní materiály a příjemné sezení. Je univerzální a praktická a bude se skvěle hodit do Vašeho obývacího pokoje. Pokud Vás tato sedací souprava zaujala, neváhejte nás kontaktovat a objednat si ji ještě dnes.

Sedací souprava Falco Karel UNI 10 Inari 23/Sawana 16

Tato sedací souprava Vám zajistí dokonalý relax a pohodlí.