Krášlení interiéru s Hoorns Šedo zelenou borovicovou komodou Wilcox

Komoda Wilcox zaujme svým moderním a svěžím stylem. Celá komoda je vyrobena z masivního borovicového dřeva v zajímavém šedo zeleném barevném odstínu. Dřevo použité na výrobu postele navíc disponuje certifikátem FSC, kterým je označené ekologické a k přírodě šetrné zpracování dřeva. Úložný prostor je rozčleněn na menší zásuvku a pět polic za dvířky. To poskytuje dostatek místa pro uklizení oblečení a hraček. Díky nadčasovému designu se komoda bude hodit do většiny stylů ložnic nebo dětských pokojů.

Zajímavým prvkem nábytku v domácnosti

Komoda je zajímavým prvkem nábytku v domácnosti. Ve spoustě interiérů je to část zařízení, která slouží pro ukládání věcí a přitom je velice esteticky pěkná. Tyto kousky nábytku se také hodí do různých prostor, například do ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů a dalších místností dle vašeho výběru.

Hodí se do většiny stylů ložnic nebo dětských pokojů

Komoda Wilcox s šedo zeleným odstínem je taktéž velmi univerzální nábytek. Designově se hodí do moderních i rustikálních interiérů. S tímto kouskem nábytku uděláte z vaší místnosti pěkný a harmonický celek.

Ekologický nábytek s FSC certifikátem

Důležitým faktorem je i certifikát FSC, kterým je opatřené masivní borovicové dřevo použité na výrobu komody Wilcox. Využití tohoto certifikátu znamená, že je zajištěna kvalita materiálu, ale také ochrana naší přírody.

Hoorns Šedo zelená borovicová komoda Wilcox

Komoda s dostatkem úložného prostoru

Zajímavým prvkem této komody Wilcox je rozčlenění na menší zásuvku a pět polic za dvířky. To poskytuje dostatek místa pro uklizení oblečení a hraček. Díky této komodě bude mít vaše místnost nejen krásný detail, ale také praktický pomocník.

Své interiéry můžete krášlit touto komodou Wilcox zde.

Detail Hoorns Šedo zelené borovicové komody Wilcox

Upozornění: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.