Kvalitní Rendlík s nerezovou ocelí Kela Flavoria, průměr 18 cm


Popis produktu

Kolekce nádobí Flavoria od německé značky Kela se pyšní jak kvalitními materiály, tak i prvotřídním zpracováním. Používat ji navíc můžete na všech typech sporáků, a to včetně indukce.

Rendlík je vyroben z nerezové oceli s vícevrstvým termoakumulačním dnem, jež se postará o dokonalou přilnavost a optimální distribuci tepla šetřící energii. Mezi další přednosti patří i vysoká odolnost proti tepelným šokům, díky které vydrží až 180 °C, bez pokličky pak až 220 °C.

Výhody a nevýhody

Výhody:

  • Vysoce kvalitní materiály
  • Prvotřídní zpracování
  • Použitelný na všech typech sporáků, včetně indukce
  • Vícevrstvý termoakumulační dno pro dokonalou přilnavost a optimální distribuci tepla
  • Vysoká odolnost proti tepelným šokům

Nevýhody:

  • Není možné mýt v myčce nádobí

Zákaznické recenze

Kela Flavoria
Kela Flavoria

„Už několik let používáme nádobí od značky Kela a jsme s ním maximálně spokojeni. Rendlík Flavoria je dalším dokladem vysoké kvality této značky. Je robustní, dobře drží teplo a snadno se čistí. Jen škoda, že ho nelze mýt v myčce.“

„Konečně jsem se rozhodla investovat do kvalitního nádobí a můj výběr padl na Kela Flavoria. Rendlík je skvěle zpracovaný, hezky se drží v ruce a co je nejdůležitější, perfektně funguje na indukci.“

„Po roce používání mohu říct, že jsem se rozhodla správně. Rendlík stále vypadá jako nový a výborně plní svou funkci.“

Cena a dostupnost

Rendlík s nerezovou ocelí Kela Flavoria o průměru 18 cm je v nabídce našeho e-shopu BREGA.cz, kde si ho můžete jednoduše objednat a co nejdříve si ho užít při přípravě svých oblíbených pokrmů. Cena tohoto produktu je 799 Kč.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý rendlík, který vám usnadní přípravu jídel a bude vám sloužit mnoho let, Kela Flavoria je tou správnou volbou. Navíc nyní můžete tento produkt zakoupit za velmi rozumnou cenu a získat tak kvalitní nádobí přímo do vaší kuchyně. Zkuste ho a uvidíte, že nebudete litovat.