Matrace BE KATARÍNA 10 NEW: tempo kondela a pohodlný spánek na 90×200 cm!

Matrace sendvičového typu s anatomickým profilováním obsahuje několik vrstev z různých materiálů. Vnější vrstvy jsou tvořeny kvalitní PUR pěnou, kterou doplňuje RE pěna o tloušťce desky 7 cm. Tato kombinace materiálů poskytuje výjimečnou podporu pro vaše tělo a současně zajišťuje potřebnou tuhost.

Matrace má výrazně zpevněné středové jádro, což je ideální pro ty, kteří potřebují více podpory v oblasti páteře. Věděli jste, že možnost přizpůsobit matraci vašemu tělu může pomoci v prevenci a zmírnění bolesti zad?

Je lepená nejnovější technologií Hotmelt – tavné lepidlo je zdravotně nezávadné.

Matrace BE KATARÍNA 10 NEW

Povrch je rozdělen na několik pásem s odlišnou tvrdostí a výztuhou. Takové pásmo matrací se doporučuje lidem, které trápí zdravotní problémy způsobené nekvalitním spánkem, ale i jako prevence. Matrace BE KATARÍNA 10 NEW je proto ideální volbou pro ty, kteří chtějí pro svou páteř a klouby maximální podporu.

Nevhodná pro děti do 15 let. Tuto matraci doporučujeme pouze pro dospělé, kteří hledají kvalitní řešení pro svůj spánek a zdraví.

Matrace BE KATARÍNA 10 NEW

Potah s certifikátem OEKO-TEX STANDARD – snímatelný, pratelný na 60°C. To znamená, že se nemusíte obávat jakéhokoliv rizika spojeného s chemikáliemi, které by mohly být ve vaší matraci. Potah je velmi snadno udržovatelný a zajišťuje tak dlouhou životnost matrace.

Kvalitní slovenský výrobek. Stupeň tvrdosti: středně tvrdá. Matrace BE KATARÍNA 10 NEW je velmi kvalitní matrací, která přináší vynikající podporu a komfort pro váš spánek. Na Esrom.cz si ji můžete objednat v rozměru 90×200 cm a vychutnat si tak opravdu kvalitní spánek.

Zajímá vás tato matrace? Podívejte se na ní na Esrom.cz