Moderní box spring postel Rest 100×200 v pravé šedé barvě Manila


Moderní box spring postel Rest 100×200 je přesně tou postelí, kterou hledáte pro svůj pokoj. Tato postel vám nabízí dokonalý spánek a odpočinek, který vám umožní vstát každé ráno plni energie a optimismu. Nyní je tato postel k dispozici na akční cenu, kterou určitě nechcete nechat ujít.

Kvalitní látka Manila pro dokonalý komfort a vzhled

Potahová látka těchto nádherných postelí je měkká a příjemná na dotek. Velurový typ vyznačující se jemným stínováním a jemnou pruhovanou strukturou dodávají této posteli nejen komfort, ale také luxusní vzhled.

Součástí postele jsou pružinové matrace a středně tvrdý topper

Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací a topperu s tloušťkou 2,5 cm. Tyto matrace a topper určitě přispějí k vaší pohodlné a kvalitní noci.

Úložný prostor a možnost volby strany

Součástí postele je také úložný prostor přístupný z boku postele, což je určitě velkou výhodou. Kromě toho si můžete sami zvolit stranu, na které bude umístěn úložný prostor.

Rozměry a výška postele

Postel má rozměry (šxvxh) 100x104x208 cm a ložnou plochu má rozměr 180×200 cm. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí. Tato výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, což je naprosto klíčové pro kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

Co jsou to postele typu boxspring?

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytvářejí perfektní místo pro spánek a odpočinek. Konstrukční provedení postele se skládá z několika částí, nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Tato konstrukce tvoří neobyčejně vysokou zdvihovou výšku celkové postele. To zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla a kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

Elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení

Manželské dvojlůžko Milena vám nabízí příjemné spaní i dlouhou životnost. Tato postel je dodávána s roštem