Moderní červená sametová pohovka s zlatým podnožím od MICADONI LEONA (222 cm)


Elegantní a praktická

Najít pohovku, která je elegantní a praktická zároveň, je velmi obtížné. Trojmístná pohovka Leona představuje kombinaci klasického a sofistikovaného stylu. Čisté, hranaté linie v kombinaci s knoflíkovými detaily dodávají sezení tu správnou dávku bohatosti. Vysoká a zužující se zlatě lakovaná podnož a sametové čalounění udělají z každého sezení příjemný zážitek.

Design svěží, kvalita bezkonkurenční

Pohovka Luciana se vynikající mi materiály, které dodávají produktu trvanlivost a dlouhodobou životnost. Je vyrobena z kvalitního sametu, který dodává sedacím soupravám elegantní a luxusní vzhled. Navíc, pohovka Luciana je velmi snadno smontovatelná, jelikož neobsahuje složité mechanismy. Svými rozměry dokáže pohodlně poskytnout sezení pro tři osoby a přitom nezabírá mnoho místa v místnosti.

Pohovka Luciana

Od ohybu k lůžku v sekundách

Vysoká funkčnost pohovky Luciana je další z mnoha předností tohoto kousku. Pohovka se snadno rozloží a vytvoří tak velmi pohodlné a prostorné lůžko. Pohovka Luciana také disponuje polštáři, které poskytnou ještě pohodlnější služby během sezení nebo ležení. Jednoduchou manipulací lze měnit její uspořádání, což jí dává mnoho využitelnosti a široké spektrum možností.

Vyberte si z širokého výběru barev

Tento neobyčejný kousek je k dispozici v široké škále barev, v pestrých ale i neutrálních tónech. Můžete si tak vybrat z mnoha barev a tónů, které perfektně zapadnou do vaší domácnosti a vytvoří tak vkusný a útulný interiér.

Pohovka Luciana

Tipy na údržbu

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Koupit pohovku Luciana na VelkýNábytek.cz