Moderní stolní lampička ASIR SH152 – zlatá černá krása pro váš stůl

SH152 je černo-zlatá stolní lampička vyrobená z obdélníkové základny, ozdobeného dvoubarevného ramene a černého látkového stínítka. Tato lampička se hodí do moderních interiérů, chcete-li dokonale doplnit váš stůl.

Vysoce kvalitní konstrukce

Tato moderní stolní lampička je vyrobena z kovu zlaté a z látky černé barvy. Díky svému designu vypadá velmi elegantně a je vhodnou volbou pro ty, kdo hledají moderní lampičku do svého interiéru. Celkové rozměry lampy jsou 30 cm, výška činí 66 cm a průměr stínítka je 30 cm s výškou stínítka 46 cm.

Typ objímky: E27

IP kód: IP20

Max 60 W

Využití lampičky

Stolní lampička SH152 bude nejen praktickým, ale i dekorativním prvkem a záleží už jen na Vás, kde ji využijete. Může být skvělým doplňkem vaší pracovny, kuchyně nebo obývacího pokoje. Díky svému modernímu designu dokáže zkrášlit a prosvětlit vaše interiéry každého stylu.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel

Pokud chcete stolní lampičku SH152 zapojit do vašeho interiéru, je velmi důležité mít na paměti, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Správné zapojení Vám zajistí bezpečí a výdrž lampičky. Žárovka není součástí dodávky, proto si musíte zakoupit žárovku samostatně.

Chcete-li si zakoupit moderní stolní lampičku SH152, navštivte www.bestnabytek.cz, jistě si vyberete ze široké škály produktů na této stránce, které byly pečlivě vybrány na základě kvality a ceny.