Nová postel Tempo Kondela s přistýlkou AUSTIN NEW v dubovém provedení o velikosti 90×200


Nová postel Tempo Kondela s přistýlkou AUSTIN NEW

Popis postele:

V dnešní době je výběr kvalitní a atraktivní postele pro děti důležitější než kdy jindy. Postel Tempo Kondela je vyráběna z masivního dubového dřeva a MDF a má velikost 90×200 cm.

Postel s přistýlkou a úložným prostorem má spoustu výhod, které mladí rodiče ocení. Přistýlka se vysouvá pomocí úchytek, je na kolečkách, což zaručuje hravou manipulaci s ní nejen dětem.

Postel je dodávána s laťkovým roštem a bez matrace, doporučujeme zajistit matraci v rozměru 90×200 cm z naší nabídky. Výška matrace na přistýlku maximálně 12 cm. Výška od země po horní rošt je 45 cm. Od země po spodní rošt je 23 cm.

Úložný prostor a dodávka:

Tři výsuvné šuplíky vám nabídnou dostatečný prostor na uskladnění hraček, knih, oblečení nebo cokoliv jiného, co byste potřebovali odložit. Postel Tempo Kondela je dodávána v demontu, ale srozumitelný návod na montáž umožní snadnou a rychlou instalaci.

Chcete-li mít dokonalou postel pro vaše děti, postel Tempo Kondela je tou nejlepší volbou. Nejen, že je elegantní a pohodlná, ale taktéž nabízí mnoho praktických a užitečných řešení pro uložení vašeho majetku.

Nakoupit tuto postel můžete zde: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/tempo-kondela-postel-s-pristylkou-austin-new-90m200-dub

tempo kondela postel s přistýlkou austin new

tempo kondela postel s přistýlkou austin new

Závěr:

Nová postel Tempo Kondela s přistýlkou AUSTIN NEW v dubovém provedení o velikosti 90×200 cm není jen ideální volbou pro úsporu prostoru, ale také pro tvorbu pohodového a atraktivního prostředí pro vaše děti. Pokud potřebujete kvalitní a fungující řešení pro postel svého dítěte, Tempo Kondela je tou nejlepší volbou.