Novinka: Hom’in BOTNÍK v šedé a bílé barvě s rozměry 90,2/108,5/38,5 cm!


Tento botník potěší každého příznivce pocitu útulnosti, pro který je tolik oblíbený venkovský styl!

Prosvětlí předsíň díky barevné kombinaci bílá a šedá

Hom’in BOTNÍK má rozměry cca 90 x 109 x 39 cm (Š x V x H) a zároveň příjemně propůjčí pocit útulnosti Vaší předsíni. Barevná kombinace v bílé a šedé barvě, dává botníku zcela unikátní výrazovost.

4 nastavitelné police

Za profilovanými dvířky jsou pro Vaši obuv připraveny 4 nastavitelné police. Vejde se na ně celkem cca 16 párů bot. Systém soft-close se vždy postará o jemné zavírání.

Ozdobte si předsíň či chodbu tímto krásným botníkem v romantickém venkovském stylu!

Hom’in BOTNÍK je ideální nábytek do venkovského stylu obývacího pokoje nebo ložnice. Jeho nadčasový vzhled je vhodný i pro modernější interiéry, které si potrpí na útulnost a vzhledovou originalitu.

KP:IM.AURELIO PINE, FR:AURELIO – PINE MDF, LIST: GREY K13 NB, – 2 DVEŘE, 4 VKLÁDACÍ POLICE

Na výrobu Hom’in BOTNÍKu bylo použito kvalitní materiálů, jako je borovicové dřevo mixed s vlákny MDF. Krycí lak v barvě šedá K13 NB, dodává botníku hladký a zároveň matný povrch.

Hom'in BOTNÍK
Hom'in BOTNÍK

Nový Hom’in BOTNÍK lze zakoupit na našem e-shopu a osobně si jej vyzvednout v našem kamenném obchodě, nebo vám jej můžeme poslat poštou.

Objednejte si Hom’in BOTNÍK na našem webu https://www.skvelynabytek.cz/produkt/hom-in-botnik-seda-bila-90-2-108-5-38-5-cm

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost pořídit si takový kousek nábytku, který budete moci dlouho užívat a každodenně si u něj užívat pocit útulnosti a pohodlí.