Nový šedý koberec Universal Aqua Liso, rozměr 100 x 150 cm, který bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru!


Nový šedý koberec Universal Aqua Liso – dokonalý doplněk vašeho interiéru

Je čas na to vnést do vašeho bydlení svěží vítr! Pokud hledáte kousek nábytku, který okamžitě oživí daný prostor, může být nový koberec od Universal skvělou volbou!

šedý koberec Universal Aqua Liso

Speciálně upravená vlákna

Koberce od Universal jsou vyrobeny z polypropylenu. V případě tohoto konkrétního modelu jsou vlákna koberce speciálně upravena technologií heat-set frisé. Toto je technologie tepelné úpravy vláken, díky které jsou koberce odolnější a mají delší životnost.

Dostatečné rozměry pro vaši místnost

Koberec Universal Aqua Liso má rozměr 100 x 150 cm. Tento rozměr je ideální pro většinu místností a umožní jeho použití jako dokonalého doplňku vašeho interiéru.

Za dokonalým povrchem se skrývá kvalitní výroba

Koberec Universal Aqua Liso je vyroben s použitím nejmodernějších technologií. To zaručuje, že váš koberec bude vysoce kvalitní a vysoce odolný proti škodám a opotřebení. Vaše investice se tedy vyplatí!

Jeho šedá barva pasuje ke všem interiérům

Jedním z největších předností koberce Universal Aqua Liso je jeho šedá barva. Tento koberec se díky své neutrální barvě hodí k většině interiérů. Ať už máte tradiční či moderní byt, tento koberec vypadá skvěle v obou provedeních.

Detail nového šedého koberce Universal Aqua Liso

Vyberte si náš nový koberec a získejte kousek domova, na který budete hrdi!

Pokud se rozhodnete pro nový koberec Universal Aqua Liso, získejte si kousek domova, který bude dokonalým doplňkem vašeho interiéru. Pouze za pár minut dokážete s ním proměnit celou místnost. Nechte se tedy inspirovat a přiřaďte koberec Universal Aqua Liso k vaší kopcici dalšího zboží.

Získejte nový šedý koberec Universal Aqua Liso přímo z našeho online obchodu.

Pokud jste se rozhodli pro tento moderní a kvalitní koberec, můžete si ho zakoupit přímo z našeho online obchodu. Budete mít zaručeno kvalitní zboží, rychlé dodání a vynikající zákaznický servis. Nakupujte v našem online obchodu a získejte domů dokonalý kousek nábytku pro vaše bydlení.

Koupit nový šedý koberec Universal Aqua Liso nyní!