Opviq Nástěnná lampa Daisy v černé barvě – designový kousek do vašeho interiéru

Opviq Nástěnná lampa Daisy je zajímavým nápadem pro všechny, kteří hledají nové a moderní svítidlo pro své interiéry. Tato lampa není jen funkčním prvkem, ale také se stává vynikajícím dekorativním doplňkem, který má schopnost vytvořit útulnou atmosféru a působit velmi vkusně. Provedení v černé barvě dodává lampě šmrnc a trochu štěstí.

Kde všude lze lampu Daisy použít?

Tento typ lampy se bude skvěle hodit nejen do rodinných domů, ale ohromí také návštěvníky luxusních restaurací, klubů i kaváren, kde budou mít chuť posedět díky útulné atmosféře, kterou vytvoří. Lampa Daisy se totiž skvěle snoubí nejen s moderním interiérem, ale s jakýmkoliv nastavením místnosti.

Specifikace produktu

Materiál: Kov/Sklo

Barva: Černá/Bílá

Styl: Moderní

Typ závitu: E 27 Max 40 W

Rozměry: Výška: 22 cm, Šířka: 26 cm

Další svítidla ze série Daisy

Opviq nabízí svítidla inspirovaná přírodou v nejrůznějších tvarech a provedení. Další svítidla ocení všichni, kteří hledají kreativní nápady na vylepšení svých místností. Prozkoumejte celou kolekci svítidel značky Opviq a najděte svou oblíbenou lampu.

Lampa Daisy v černé barvě

Opviq Nástěnná lampa Daisy v černé barvě je jistě jedním z nejatraktivnějších kousků, které můžete do svého bytu pořídit. Pokud hledáte moderní a vkusný doplněk, kterým můžete svůj interiér zpříjemnit, rozhodně stojí za zvážení. Zábavný a stylový design spojený se skvělými parametry světla bude krášlit nejen váš byt, ale také přidá ten správný vzhled jakémukoliv prostoru.

Lampa Daisy v bílé barvě

Vyberte si nyní svůj model nástěnné lampy Daisy a podpořte svoji touhu po vkusu a originalitě. Svítidlo vám dodá nejen dostatek světla, ale i krásné světelné efekty.

Chcete porovnat cenu s jinými svítidly? Podívejte se na tento odkaz a dejte si poradit s cenovými limity.