Rohová sedací souprava ROXI v barvě Loco 24

Sedací souprava vás na první pohled zaujme svým jednoduchým designem a výrazným prošíváním. Nabízí prostorné sedací plochy a šikovně řešené úložné prostory. To vše v kombinaci s moderním vzhledem vám zajisté udělá radost a nadchne vaše přátele.

Jakou barvu zvolit

Barva je důležitým faktorem, který ovlivňuje celkový dojem z interiéru. V případě rohové sedací soupravy ROXI si můžete vybrat z mnoha variant. My doporučujeme zvolit barvu Loco 24, která přináší do interiéru moderní styl.

rohová sedací souprava

Výhody rohové sedací soupravy ROXI

  • Velkorysé rozměry – Každý si zaslouží prostor, ve kterém se může pohodlně usadit. ROXI toto žádostivé přání splňuje.
  • Kvalitní materiály – Při výrobě této značkové rohové sedací soupravy byly použity jen nejlepší materiály. To zaručuje dlouhou životnost i při pravidelném používání.
  • Propracovaný design – Vzhledem ke svému jednoduchému designu se ROXI přizpůsobí každému interiéru.
  • Úložné prostory – ROXI obsahuje praktické úložné prostory, které umožňují snadno a rychle uskladnit různé věci. Už se nemusíte bát nepořádku!

rohová sedací souprava

Pro koho je rohová sedací souprava ROXI určena

ROXI je určena pro každého, kdo si chce pořídit kvalitní a moderní nábytek do bytu. Ideální je pro rodiny s dětmi, ale také pro jednotlivce a páry, kteří si chtějí užívat společného relaxu.

Zakoupit rohovou sedací soupravu ROXI

Pokud vás ROXI zaujala, neváhejte a kupte si ji nyní na stránce Crosta.cz za výhodnou cenu. Prostorná sedací souprava v barvě Loco 24 se stane klenotem vašeho obývacího pokoje.