Skandinávské doplňky: Minimalistické kousky pro váš domov

Skandinávský styl se stal velmi populárním v posledních letech. Jeho minimalistický design a jednoduchost se hodí do každého interiéru. Pokud chcete do vašeho domova přidat nějaké skandinávské doplňky, zde je několik tipů.

1. Světlo

Světlo je klíčovým prvkem skandinávského designu. Skandinávci se potýkají s krátkými zimními dny, takže je pro ně důležité mít dostatek světla. Proto jsou oblíbené bílé stropní svítidla a lampy s jasným světlem. Doporučujeme například lampu značky Muuto nebo stojací lampu od Hay.

2. Textilie

Textilie jsou dalším důležitým prvkem skandinávského designu. Oblíbené jsou především přírodní materiály, jako je bavlna, len a vlna. Doporučujeme například bílé polštáře od značky Ferm Living nebo koberec od Hay.

3. Nábytek

Nábytek by měl být jednoduchý a funkční. Skandinávci preferují minimalismus a praktičnost. Doporučujeme například židli od značky Muuto nebo stůl od Hay.

4. Dekorace

Dekorace by měly být jednoduché a nenápadné. Skandinávci preferují přírodní materiály a minimalistický design. Doporučujeme například keramiku od značky Kähler nebo květináče od Hay.

Pokud hledáte skandinávské doplňky pro váš domov, navštivte hotelneptunteplice.cz. Nabízíme široký výběr skandinávských produktů od nejlepších značek.