Speciální koupelnová vana Kaldewei Vaio 6 Star v rozměru 190×90 cm z kvalitní smaltované oceli – recenze a vlastnosti produktu


Speciální koupelnová vana Kaldewei Vaio 6 Star

Recenze a vlastnosti produktu

Speciální vana ze smaltované oceli. Když jsme se rozhodli renovovat naši koupelnu, bylo pro nás důležité vybrat kvalitní a odolný materiál na vanu. S výběrem nám pomohlo několik faktorů, jako například velikost koupelny a designová shoda s ostatními prvky koupelny. Nakonec jsme se rozhodli pro vanu Kaldewei Vaio 6 Star s rozměrem 190×90 cm z kvalitní smaltované oceli.

Povrchová úprava Perl-Effektem je neuvěřitelně praktická. Díky ní se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Není tedy potřeba ruční úprava povrchu vany a způsobí to méně práce s úklidem koupelny. Kromě toho, vzhled vany je skvělý a dělá skvěle barevný kontrast s ostatními bílými prvky koupelny.

Kaldewei Antislip je další důležité téma, na které bych ráda upozornila. Bezpečnost v koupelně je zásadní a chceme mít jistotu, že nebudeme sklouzávat na kluzké podlaze. S touto vanou se nemusíme bát, že si něco zlomíme při neopatrném vstupu do vany či při výstupu z ní po koupeli.

Parametry vany Kaldewei Vaio 6 Star

  • Materiál: Smaltovaná ocel
  • Barva: Bílá
  • Velikost: 190×90 cm
  • Povrchová úprava: Perl-Effekt
  • Bezpečnost: Kaldewei Antislip
  • Balení: Bez madla, nožiček a podhlavníku

Závěr

Pokud hledáte kvalitní vanu pro vaši koupelnu, Kaldewei Vaio 6 Star s rozměrem 190×90 cm z kvalitní smaltované oceli je pro vás skvělou volbou. Povrchová úprava Perl-Effektem a bezpečnostní prvky Kaldewei Antislip vám poskytnou pohodlí a bezpečnost během vašich koupelí. Navíc, vzhled vany je velmi moderní a fajnšmekři si ho jistě oblíbí.

Kaldewei Vaio 6 Star vana

Pro více informací o speciální vaně Kaldewei Vaio 6 Star navštivte stránky prodejce.