Stříbrná sedací souprava MID.YOU s luxusním textilním potahem


Popis produktu

Sedací souprava z kolekce MID.YOU v barvě stříbra je nejen elegantním, ale i velmi pohodlným kusem nábytku. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které splňují požadavky na odolnost a trvanlivost.

Tento model je do detailu propracován a nabízí varianty uspořádání dle Vašich představ. Rozměry 394 x 80 x 260 cm umožňují vytvořit nejen prostorné sezení, ale i příjemné lehnutí.

Textilní potah

Textilní potah v barvě stříbra je zajištěn proti vyblednutí a kouřovým exhalacím. Materiál se snadno čistí a má velmi příjemný dotek. Užijete si tak nejen komfort s přáteli, ale i úžasný odpočinek s knihou. Více informací o textilu se dozvíte na této stránce

Foto galerie

Souprava v akci

Stříbrná sedací souprava MID.YOU

Tento nádherný kousek nábytku doplní jak interiér moderního bytu, tak i luxusního salonu. Naše sedací soupravy jsou vyrobeny prémiových materiálů a s vyzdvihují se svojí vysokou kvalitou.

Detaily textilu

Detaily textilu stříbrné sedací soupravy MID.YOU

Textil v této stříbrné barvě je velmi elegantní a harmonizuje s mnoha dalšími prvky v interiéru. Obzvláště pak s kovovým či skleněným nábytkem. Doufáme, že Vám tato sedací souprava umožní vytvořit si moderní, a zároveň elegantní, salón.

Závěr

Naše stříbrná sedací souprava MID.YOU je nejen pohodlná, ale i stylová. Je to jednoduše kus nábytku, který si zamiluje celá rodina i Vaši návštěvníci. Objednávka této skvělé sedací soupravy je možná pouze online – a to na našem eshopu. Tak neváhejte a zkuste ji i vy!