Stylová vodovodní baterie BELLO od Casarredo – eleganci vaší koupelně dodá odstín beige

Koupelně jsou pro mnohé z nás místem, kde si můžeme odpočinout a načerpat nové síly. Proto se snažíme vybavit je tak, aby nás naplňovaly klidem a harmonií. Stylová vodovodní baterie BELLO od Casarredo, v odstínu beige, může být tou správnou volbou, jak vaší koupelně dodat eleganci a sofistikovanost.

Otočná stojánková jednopáková vodovodní baterie ke dřezům výrobce Pyramis

Tuto krásnou baterii můžete pořídit na stránkách BREGA.cz – českého specializovaného e-shopu s koupelnovým vybavením. Baterie BELLO je otočná stojánková jednopáková vodovodní baterie ke dřezům výrobce Pyramis.

Barevné provedení baterie je do elegantního odstínu beige (písková). Celková výška baterie je 280 mm. Tento designový kousek se skvěle hodí do každé moderní koupelny.

Vodovodní baterie Pyramis – nejmodernější technologie v průmyslu

Baterie BELLO jsou vyrobeny nejmodernější technologií. Jsou osazeny vnitřními náboji (kartušemi) s keramickými disky.

Díky této technologii je regulováno průtokové množství vody a teplota. To znamená, že baterie Pyramis jsou velmi šetrné jak k životnímu prostředí, tak k peněžence uživatele. Navíc, vodovodní baterie Pyramis mají akreditaci UKAS, což jsou certifikáty udělované nezávislými organizacemi pro ověření kvality výrobků.

Pokud hledáte vodovodní baterii, která osvěží vzhled vaší koupelny a zároveň nabídne moderní technologie, které vám pomohou ušetřit peníze, baterie BELLO je skvělou volbou.

Vodovodní baterie BELLO od Casarredo v odstínu beige

Tak neváhejte a vybavte svou koupelnu tou nejlepší elegancí, kterou baterie BELLO nabízí. Objednejte si ji hned na BREGA.cz a užijte si koupel ve špičkovém stylu.