Stylové a praktické hodiny do interiéru od Time for home: Bílé nástěnné hodiny Limma Ø 40 cm


Hodiny jsou jedním z nejdůležitějších prvků každého interiéru. Nejenže nám umožňují vědět, kolik je hodin, ale také mohou být skvělým doplňkem designu a stylu našich místností. Pokud hledáte stylové a praktické hodiny, rozhodně si prohlédněte nabídku Time for home. Mezi nejpopulárnější produkty patří bílé nástěnné hodiny Limma Ø 40 cm.

Návrhářka s citetem pro originalitu a lehkost

Tyto jednoduché a lákavé hodiny Limma byly navrženy uznávanou návrhářkou Chantal Drenthe. Drenthe má cit pro originalitu a lehkost, což se projevilo i v designu těchto hodin. Hlavním poutačem těchto hodin není jen barva, ale především design.

Elegantní pruhy vytvářející neobvyklý ciferník

Hodiny Limma mají elegantní pruhy, které jsou vzájemně překládány a tvoří neobvyklý ciferník. Tento design dodává hodinám jedinečné a originální vzhled, který si zamilují všichni, kdo ocení minimalistický styl nebo moderní design.

Dopřejte místo hodinám Limma a nikdy nezmeškáte schůzku

Hodiny Limma jsou bílé, což znamená, že se snadno sladí s každým interiérem. Mohou být umístěny na stěnu za gaučem nebo v obývacím pokoji, kde budou působit jako skvělý doplněk pro váš design. Pokud si zakoupíte tyto hodiny, můžete být jisti, že nikdy nezmeškáte žádnou schůzku.

Pozn.: baterie (1x AA) není součástí balení.

Kde zakoupit hodiny Limma a jaké jsou jejich parametry

Hodiny Limma jsou k dostání na stránkách Time for home, které nabízejí široký výběr stylového nábytku a dekorací. Tyto hodiny mají průměr 40 cm a jsou vyrobeny z vysokokvalitních materiálů. Pokud hledáte skvělé hodiny do vašeho interiéru, jsou hodiny Limma nejlepší volbou.

Pokud chcete získat tyto krásné hodiny Limma i vy, klikněte na tento odkaz: Time for home – bílé nástěnné hodiny Limma Ø 40 cm

Závěr

Hodiny jsou důležitým prvkem každého interiéru. Pokud hledáte bílé nástěnné hodiny, které jsou praktické a stylové zároveň, můžete si být jistí, že hodiny Limma jsou tou nejlepší volbou. Navržené uznávanou návrhářkou Chantal Drenthe, jsou tyto hodiny dokonalým doplňkem pro váš moderní a minimalistický interiér. Zkuste je nechat zaujmout centrální umístění na vaši zdi a uvidíte, jak velkou změnu udělají v celkovém vzhledu vaší místnosti.