Stylový odkládací stolek SARIA černý od LABEL51 – recenze a cena


Krásný konferenční stolek SARIA je důkazem toho, že firma LABEL51 vyrábí pěkné a designové kousky jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Dřevěná horní deska je z hrubého mangového dřeva. Tato řada SARIA je ručně vyráběná, tudíž máte jistotu, že máte jedinečný kus. Desku a nohy spojuje masivní kovová obruč, která stolku přináší osobitý styl. Stolek je velmi bytelný díky 3 pevným nohám. Nohy jsou vyrobené z kusu kovu, který je ohnutý do tvaru trojúhelníku. O stabilitu se nemusíte v žádném případě obávat. Pro nohy jsou charakteristické autentické svarové švy. Praktický a jedinečný stolek, který upoutá pozornost každé vaší návštěvy!

S ČÍM LADIT

Tento stolek SARIA lze využít jako konferenční nebo odkládací stolek. Svou menší velikostí bude vhodnější použití jako odkládací stolek. Pokud byste chtěli použijte ho i jako netradiční noční stolek u vaší postele. Nejlépe se bude hodit jako doplněk k vaší sedací soupravě. Moderní a industriální styl stolku ho řadí mezi velice populární. Stolek v kombinaci s pohovkou RODEO bude opravdovým místem pro váš odpočinek. Doplňte ho spíše s tmavšími prvky vaší domácnosti. SARIA je dostupná ve více velikostech a barvách.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál desky: mangové dřevo
  • Barva desky: světlá
  • Materiál nohou: kov
  • Barva nohou: černá
  • Rozměry vxø: 53×44 cm
  • Váha: 9,5 kg
  • Balení: 1 krabice

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: stolek je už smontován

Péče: nečistoty můžete odstraňovat vlhkým hadříkem.

Pokud máte zájem o tento stylový a praktický stolek SARIA, můžete si ho zakoupit na webových stránkách společnosti AT Complet. Cena za tento kus se pohybuje okolo 3000 Kč. Doporučujeme však sledovat akce a slevy, které mohou cenu snížit. Přejeme Vám příjemný nákup!

Stylový odkládací stolek SARIA černý od LABEL51