Světle růžový koberec Universal Shanghai Liso – dokonalý kousek do každého interiéru

V poslední době se stále více mluví o tom, jak důležité je mít příjemné a útulné bydlení. A co ho může dokonale dotvořit? Samozřejmě kousek, kterým si rázem proměníte celou místnost!

Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je světle růžový koberec Universal Shanghai Liso. Tento elegantní a moderní kousek je vhodný do každého interiéru a poskytuje nejen pohodlí, ale také zajímavý designový prvek.

Polypropylenová vlákna s technologií heatset

Jak už bylo řečeno, tento koberec je vyroben z polypropylenových vláken, ale to není to jediné, co je na něm zajímavé. Vlákna jsou totiž navíc speciálně upravena technologií heatset.

Co to ale vlastně znamená? Jedná se o tepelnou úpravu vláken, díky které jsou mnohem odolnější a mají delší životnost. Díky této úpravě se také lehčí čistí a snadno udržují.

Ještě jedna výhoda tohoto koberce – nedráždí alergiky. Vlákna jsou hypoalergenní a dokáží tak redukovat množství prachu a zárodků, což ocení nejen alergici, ale také lidé s citlivou kůží.

Univerzální velikost a stylový design

Kromě technických vlastností je samozřejmě důležité, jak koberec vypadá. Světle růžový koberec Universal Shanghai Liso má jednoduchý, ale stylový design, který si získá srdce většiny lidí.

Velikost 140 x 200 cm je navíc univerzální, takže se s ním snadno vypořádáte i v prostoru, kde bývá méně místa na přesné měření.

A když už mluvíme o prostoru – koberec dokáže opticky zvětšit i malou místnost. Jeho světlá barva a jednoduchý design jsou ideální pro vizuální rozšíření prostoru.

Závěr – neváhejte a pořiďte si světle růžový koberec Universal Shanghai Liso

Přišel ten správný čas na to, abyste změnili vzhled svého domova. Světle růžový koberec Universal Shanghai Liso je to pravé řešení. Koupíte ho zde: https://www.atcomplet.cz/produkt/svetle-ruzovy-koberec-universal-shanghai-liso-140-x-200-cm.

Do svého bydlení tak vnesete svěží vítr a příjemnou atmosféru. Koberec Universal Shanghai Liso bude skvělým kouskem do každé místnosti.

světle růžový koberec Universal Shanghai Liso

Přejeme Vám příjemné bydlení!