Tmavě modrá sametová jídelní židle Bold Monkey – výrazný kousek do interiéru

Dechberoucí židli Such A Stud značky Bold Monkey jen tak nepřehlédnete! Na první pohled si vás získá svým vytříbeným designem, který je inspirován stylem art deco a komfortními vlastnostmi. Kromě příjemného čalounění ze sametové látky v tmavě modré barvě zaujme především dominantním a elegantním vzorem s motivem kosočtverců obíhajícím po obvodu opěradla a lakovanou kovovou podnoží ve zlaté barvě. Díky svěžímu konceptu a zmíněným vlastnostem se hodí prakticky do každého interiéru a designového prostředí.

Komerční i domácí prostředí

Také potěší přítomnost FFRs certifikátu, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod). Díky tomu je židle vhodná do domácího prostředí a především do komerčních prostor, jako jsou hotely, přijímací haly apod.

Židle Such A Stud značky Bold Monkey

Jak na čištění sametové látky

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Vypadá to, že Tmavě modrá sametová jídelní židle Bold Monkey – Such A Stud je opravdu výjimečným kusovým zbožím, které podtrhne interiér každé místnosti. Pokud si ji chcete pořídit, naleznete ji na produktové stránce na webu Sidonia.