WOOOD Jídelní stůl TABLO z dubového dřeva s nohama ve tvaru U – 376016-U v rozměru 200×90 cm


O PRODUKTU

Designový jídelní stůl TABLO od holandského výrobce kvalitního nábytku WOOOD. Tento nádherný jídelní stůl se skládá ze 2 hlavních částí a to 2 robustních nohou z černě lakovaného kovu, což zajišťuje stolu maximální stabilitu a nosnost. Vrchní část stolu tvoří masivní jídelní deska s rozměry 200×90 cm a tloušťkou 2,4 cm z masivního dubového dřeva. Ke stolu krásně usedne od 6 do 8 lidí.

S ČÍM SLADIT

Velmi krásný kus nábytku, který nádherně zapadne jak do tradičních interiérů, tak i do velmi moderních domovů. Unikátní designový kousek rozjasní každou Vaši chvíli při snídani či večeři ve vaší kuchyni, jídelně nebo obývacím pokoji. Parádně zakomponujete jak do světlého, tak i do tmavého prostoru. Krásně doplníte jak dřevěnými, tak také čalouněnými židličkami v jakémkoliv provedení.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: kov

Barva nohou: černá

Materiál desky: masivní dubové dřevo

Barva desky: přírodní

Rozměry dxšxv: 200x90x75 cm

Váha desky: 44,7 kg

Nosnost stolu: 150 kg

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno přimontovat nohy k desce

Péče: ošetřovat olejem na dřevo, pravidelně odstraňovat nečistoty vlhkým hadříkem.

WOOOD Jídelní stůl TABLO

Tento jídelní stůl je skvělým příkladem dokonalého spojení moderního designu, kvalitního materiálu a vysoké funkčnosti. Jeho robustní nohy ve tvaru U jsou nejen krásným designovým prvkem, ale zároveň zajišťují maximální stabilitu stolu. Masivní jídelní deska ze dřeva dodává celému stolu pocit kvality a studenému kovu nohou přirozenou tepelnost a přátelskost. Altýnou k výběru židlí, které dokonale ladí s tímto stůlem, máte téměř neomezené možnosti a můžete vytvořit dokonalý prostor pro rodinné večeře či příjemné posezení s přáteli. Pokud hledáte designový kousek nábytku, který bude i skvělým funkčním prvkem Vašeho interiéru, pak je jídelní stůl TABLO tím nejlepším řešením.