Zelená koupelnová předložka Tiles – Zone velikosti 80×50 cm pro váš zelený interiér!


Ocelová klasika?

Zelená koupelnová předložka Tiles – Zone se pyšní dokonalým designem, kdy v sobě spojuje nadčasovost a modernost. Pokud uvažujete o změně interiéru koupelny, může být právě tato předložka pro vaši koupelnu tou pravou volbou. Stojí za tím skvělá kvalita, kterou garantuje složení ze 100% bavlny a designové trio VE2.

Klasický design koupelnové předložky se může zdát nudný, ale s Tiles – Zone je to jiné. Spojuje v sobě tradiční prvky, které prožily svůj renesanční návrat a moderní prvky, které dávají dohromady úžasnou kombinaci.

Vyberte si svoji barvu!

Předložka je k dispozici v několika různých barvách, a vy si můžete vybrat tu nejvhodnější právě pro vaši koupelnu. Kromě zelené barvy jsou předložky k dispozici také v šedé, hnědé a béžové. Navíc si můžete vybrat mezi dvěma velikostmi – 60 x 40 cm nebo 80 x 50 cm.

Výběr vhodné barvy je velmi důležitý. S Tiles – Zone však nemusíte bát. Vyberte si tu barvu, která bude nejlépe ladit s ostatními prvky vaší koupelny. Pokud si nejste jisti, sázíte na jistotu a volte béžovou barvu, která se hodí ke každému interiéru.

Měkké a pohodlné našlápnutí!

Zelená koupelnová předložka Tiles – Zone se nejen skvěle hodí do nejrůznějších interiérů koupelen, ale zároveň se také velmi pohodlně chodí. Bavlněný materiál zvládne odpočinout vaše nohy, ať už je to hned po ránu nebo večer po náročném dni.

Bez ohledu na to, kolik pečlivě sestavených kapek vody se na předložku dostane, našlápnutí na Tiles – Zone vám umožní příjemný pocit jemné měkkosti.

Koupelnová předložka pro parťáky

Protože Tiles – Zone se hodí do každého interiéru, můžete si ji také pořídit jako dárek pro svého parťáka. Zelená barva i design ve tvaru dlaždic ocení každý.

Koupelnová předložka je skvělým dárkem, který může v každé situaci potěšit. Pokud hledáte dárek pro někoho, kdo prožívá období změn v bydlení, uděláte s Tiles – Zone určitě radost!

Zelená koupelnová předložka Tiles - Zone velikosti 80x50 cm pro váš zelený interiér

Spolehlivost v každodenním používání

Tiles – Zone vydrží praní v pračce na 40°C a následné sušení v sušičce prádla. Všechny výrobky značky Zone jsou navíc certifikovány v souladu s mezinárodními standardy pro bezpečnost, kvalitu a udržitelnost.

Spolehlivost a kvalita jsou základními kameny produktů značky Zone. S Tiles – Zone si můžete být jisti, že vaši koupelnovou předložku budete moci používat každý den bez obav.

Dánské trio VE2

Design předložky Tiles – Zone navrhl talentovaný tým VE2. Architekt Kaare Arnecke, designér Hugo Dines Schmidt a grafik Louise Hederstrøm svůj koncept předložky vytvořili s nadějí, že předložka zachytí kouzlo koupelnových interiérů.

JE to tým, který má na svém kontě řadu úspěšných projektů, které se pyšní svým originálním designem. Výsledkem jejich spolupráce je právě Tiles – Zone, která se stala symbolem spojení nadčasovosti a moderního designu.

Design koupelnové předložky Tiles - Zone

Závěr

Pokud hledáte praktický doplněk pro svou koupelnu, Tiles – Zone je tou nejlepší volbou. Nenechte si ujít příležitost, jak si pořídit designový kousek od profesionálních architektů a designérů. Zelená barva v kombinaci s inspirací výsledkem v kombinaci s moderním designem, který přináší koupelnová předložka Tiles – Zone, vytvoří jedinečný kousek do vaší koupelny.